ایده من برای فروشگاه های فعال اینترنتی این هست که به مردم پیشنهاد خرید بدهند و لندینگ پیج هایی برای محصولات پیشنهادی و فروش سریع ایجاد نمایند و آن ها را تبلیغ کنند و به مردم پیشنهاد بدهند.

فروش بیشتر با پیشنهاد بیشتر

شما وقتی پیشنهاد می دهید مشتری به فکر فرو می رود و پیشنهاد شما را بررسی و مقایسه می کند و سعی می کند نیاز خود را تامین کند.

blog-org-1043-1500985576-advantages-and-disadvantages-of-internet-shopping.jpg

پیشنهاد مدت دار و تخفیف دار برای مشتریان جذاب هستند و یک فرصت ویژه را به مشتری می دهد که سریع تر تصمیم خود را برای خرید بگیرد.

فروش حرفه ای با ایده های جدید

ایده های جدید توسط شرکت های معروف معمولا داده می شود و روی موضوع بازاریابی و فروش خیلی کار میکنند و سعی می کنند هر فرصتی را تبدیل به پیشرفت برای خود کنند.
ایده های جدید برای فروش و بازاریابی در فروشگاه های اینترنتی باعث می شود تا فروشگاه شما پویا تر به نظر برسد و مشتری سعی کند با شما یا پشتیبانی فروشگاه ارتباط برقرار کند.
شرایط محیطی که در ایران وجود دارد و اخباری که هر روز به گوش مشتری می رسد باعث تصمیم به خرید می شوند و اگر برنامه ای برای اخبار داشته باشید می توانید به خوبی از آن ها استفاده کنید و از آن نهایت بهره را ببرید.

ایده فروشگاه چند فروشندگی

چند فروشندگی برای مارکت پلیس ها هستند که سعی می کنند چندین فروشگاه را جذب نمایند و ارباط بین مشتری و فروشنده ایجاد کنند و کلا هدف این مارکت پلیس ها همین هست و می توان آن ها را یک واسطه مستقیم برای خرید کالا دانست.
مارکت پلیس ها مثل دیجیکالا ( https://digikala.com ) که خیلی معروف هستند از یک فروشگاه که متعلق به خودشان بوده شروع کردنند و در این سال هاآن را گسترش دادند و فروشگاه های معتبر اینترنتی را جذب کرده اند.
فروشگاه ها همیشه به دنبال فروش بیشتر هستند و این مارکت پلیس ها فرصت فروش بیشتر و ارائه خدماتشان را می دهد.
در کل اینترنت یک واسطه بسیار عالی برای فروش به حساب می آید و دولت نیز با فراهم کردن درگاه های اینترنتی این موضوع را گسترش داده است.

سخن پایانی

در کل من همیشه ایده های جدید برای کسب و کارهای مختلف دارم و خوشحال میشم در سایت نور وب برای شما به اشتراک بذارم